Size Yakışan Saç Rengini Bulun

Size Yakışan Saç Rengini Bulun
3 Mart 2017 tarihinde eklendi, 452 kez okundu.

Size yakışan saç rengini bulabilmek için cilt renginiz, çillerinizin olup olmadığı, cildinizin güneşe nasıl tepki verdiği, size yakışan ve yakışmayan takılar vb. gibi bilgiler söz sahibidir. Bu bilgileri aşağıdaki 7 soruluk testimizde doldurarak testin sonucunda en çok yakışan saç rengini tespit edebilirsiniz.

Ten rengine uyumlu saç renkleri seçimi her zaman zorlayıcı bir iş olmuştur. Yazımızda sizlere 2016 yılının moda saç renkleri ve önerilerine yer verdik. Özellikle buğday tenli bayanlarımıza yakışacak saç renklerini ve saç rengi seçiminde dikkat edilecek noktaları öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda teninize uygun doğru saç renginizi bulmanıza yardımcı olacağız.

Her saç renginin her tene uymayacağı elbetteki bilinen bir gerçek , doğal olarak tenimize uymayan birsaç rengi seçtiğimizde ; bu yüzümüzün güzelliğini arka plana atacak ve hoş olmayan görüntüleri de beraberinde getirecektir. Yazımızdaki detaylı bilgiler ile kendinize ait saç renginizi daha kolay seçebilirsiniz.

Çevrenizden ” bu renk tam sana uymuş ” cümlesini duymak yerine  ” hiç yakışmamış ! ” kelimesini duymak kimin hoşuna gider ki… Diğer bir mesele şudur , siz bir rengi kendinize yakıştırabilirsiniz evet , ama bu renk sizin kendi renginiz olmayabilir bu yüzden saç renginizi değiştirmeden önce doğru karar vermek oldukça önemli.

Birbirinden güzel saç kesim modellerini görmek için diğer yazımıza bakabilirsiniz.

Tene uygun saç renkleri seçimi nasıl olmalı ?

Genel ten terimlerinde ten rengi sıcak ve soğuk olarak ikiye ayrılır. Sıcak ten genellikle sarı ve altın tonlarına yakın , soğuk ten rengi ise mavimsi tonlara sahiptir. Buğday tenlilere göre saç renklerini de yazımızın alt kısmında ayrıca belirttiğimizi de hatırlatmak isterim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git