Makyajla Gözenek Küçültme Yolları

Makyajla  Gözenek Küçültme Yolları
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 439 kez okundu.
Makyajsızken ayrı, makyajlıyken ayrı… Geniş gözenekleriniz aynaya her baktığınızda gözünüze batıyorsa, yardıma ihtiyacınız var demektir. Gözenekleri küçülten, gizleyen ve az görünmesini sağlayan 7 ürün önerimiz var.

Güle güle şımarık gözenekler!

1) Nars Instant Line&Pore Perfector
Bu düzeltici bir harika! İnce çizgi ve gözenekleri doldururak cildi makyaj için pürüzsüz bir zemin haline getiriyor. Geniş gözeneklerin, mimik çizgilerinin üzerine sürüp, sonra makyajınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Farka inanamayacaksınız!

İçeriğindeki hyalüronik asit, alameti farikası. Bu sayede çizgi, kırışıklık ve gözenekleri mükemmel şekilde dolduruyor. Ayrıca vitamin A, C ve E ile zenginleştirilmiştir…
Bu makyaj bazı kusursuz bir cilt oluşturmak için gözeneklerin görünümünü iyileştirir, cildi matlaştırır. Yağ içermeyen bu baz, kusursuz bir tuval oluşturmak için anında gözenekleri minimize eder.

Nars Pore Refining Primer, mat ve makyaja hazır bir cilt için zemin hazırlayarak gözeneklerin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü flulaştırırken T-bölgesindeki yağla ve diğer parlamaya yatkın alanlarla başa çıkar. İçeriğindeki saf mercimek çekirdeği özü, daha güzelleşmiş bir görünüm için zaman içinde genişleyen gözeneklerin görünümünü küçültür.

DAHA ÖNCE HİÇ DUYMADINIZ! MAKYAJ BAZINA DAİR 8 TÜYO! TIKLAYIN!

3) Shiseido Pore Smoothing Corrector
Pore Smoothing Corrector, genişlemiş gözenekleri küçültür. Mat ve mükemmel şekilde eşit dokulu bir cilt yaratır. Gözenekleri ve parlaklığı düzeltir. İnce çizgilerin görünümünü en aza indirgemek için Dual Optimizing Powder ve ipeksi, uzun süre kalıcı bir mat görünüm için Oil-Absorbing Powder içerir.

Üzerine Shiseido Perfect Refining Foundation SPF15 uygulayarak, göze çarpan gözenekleri, akne izlerini ve cilt pürüzlerini anında görünmez kılabilirsiniz. Bye bye gözenek görünümü!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git