Karın Ağrısını Hafife Almayın

Karın Ağrısını Hafife Almayın
10 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 457 kez okundu.

34 yaşındaki Claire Wright, 26 yıl boyunca dayanılmaz karın ağrıları yaşadı. Nadir görülen bir hastalık yüzünden yemek yiyemeyen ve nefes alamayan Claire, çocukken büyük bir ameliyat geçirmek zorunda kalmıştı. Karın ağrılarının da bu yüzden olduğunu sanıyordu.

Daily Mail’de yayınlanan habere göre genç kadının gerçek hastalığı evlenip çocuk yapmaya karar verdiğinde oraya çıktı. Bir türlü çocuğu olmayınca hastanenin yolunu tuttu.

12 yaşından beri şiddetli karın ağrıları ve yoğun adet kanamaları oluyordu ancak doktorlar kadının iki vajinası olduğundan bihaberdi.

Claire’in doğuştan 2 rahmi, 2 serviksi ve 2 vajinası olduğu ortaya çıktı. Dünya Sağlık Örgütü’ne göre bu hastalık dünyada sadece 3 bin kadında görülüyor.

Çocuk sahibi olabilmesi için organlarının bir bölümünün alınması gerekiyordu. Bu da Claire’in seksi baştan öğrenmesi anlamına geliyordu. Claire, operasyondan sonra seksin çok sancılı olduğunu ve bekaretini yeniden kaybetmek gibi hissettirdiğini söyledi.

Genç kadının bütün acılarına değdi, hamile kalmayı başardı. Ancak ilk çocuğunu düşürdü. Neyse ki 2010 yılında tekrar hamile kaldı ve oğlu Jaden dünyaya geldi.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git