Kadınların Sinir Olduğu Erkek Sözleri

Kadınların Sinir Olduğu Erkek Sözleri
23 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.212 kez okundu.

Ne kadar yakışıklı olursa olsun, kadınların büyük bir çoğunluğu erkeklerin bazı özelliklerini çok itici buluyor. Kadınların bir erkekten soğuması için tek bir neden yeter. Hoşlanmadığı bir özellikle karşılaştıklarında gözleri, ne karşısındaki insanın tipini görüyor, ne de karakterini. İşte yapılan araştırmalar sonucunda kadınların nefret ettiği erkek özellikleri…

Aksesuar olayını abartan erkek:

Aksesuarlarında gösterişe ya da abartıya kaçan erkekler kadınlar tarafından oldukça itici bulunuyor. Tarz olmak için küpeler, yüzükler,  kolyeler takmaktan vazgeçin. En azından hepsini bir arada kullanmayın.

Boyalı saç:

Erkeklerde boyalı saç kadınların nefret ettiği özellikler arasında başlarda yer alıyor. Gölge, röfle, boya…. Baylar bunların mdası geçeli yıllar oldu. Bakımlı ve yakışıklı olmaya çalışırken itici olmayın.

Hijyen herşeydir:

Bir erkek istediği kadar yakışıklı olsun ya da zengin farketmez, kadın ter kokusunu aldığı anda karşısındakinden vazgeçmek için başka neden aramaz. Erkeğin en önemli bakımı hergün alacağı duşudur.

Kabasakal:

Kadınlar, erkeklerde sakala genel olarak bayılıyor. Fakat durumu abartılıp o sakallar, kabasakal modeline geçtiğinde bir anda itici olunuyor.

Kısa şorta hayır:

az aylarında erkeklere en çok yakışan kıyafetlerden biri tabiki şortlardır. Tabi diz üstünde olmaması şartıyla… Bir erkekte en kötü görünen şeylerden biri kısa şortlar.

Bakım olayını abartan erkek:

Bir erkek tabiki bakımlı olmalı fakat bazen durum abartılabiliyor. Bakım kremleri, peelingler gibi ürün kullanımını abartan erkekler pek seksi durmuyor. Bizden söylemesi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git