Eski Sevgilinize Atılmaması Gereken Mesajlar

Eski Sevgilinize Atılmaması Gereken Mesajlar
3 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.018 kez okundu.

Eski sevgilinize tekrar iletişime geçmek için yapacağınız ilk şey genelde ya telefondan ya da sosyal paylaşım sitelerinden mesaj atmak olur. Fakat eski sevgilinize atmamanız geren bazı mesajlar var. Eski sevgilinizde olsa, karşısında kötü duruma düşmek istemezsiniz herhalde….

1. Tek kelimelik mesajlar göndermekten kaçının. Naber, ne yapıyorsun gibi mesajlar karşı tarafın egosunu yükseltmekten başka bir işe yaramaz.

2. Seni özledim tarzında mesaj atmayın. Eğer tekrar birleşme gibi bir düşünceniz varsa, mesaj atmak yerine arayın ve yüz yüze konuşmak istediğinizi söyleyin.

3. Israr mesajları atmak en fenasıdır. Attığınız mesajlara cevap gelmezse, bu karşı taraf için ilişkinin tamamen bittiği anlamına gelmektedir. Neden cevap vermiyorsun?, Mesajımı almadın mı? gibi mesajlar asla atmayın.

4. Eğer eski sevgilinizin yeni bir sevgilisi olduğunu öğrenirseniz, sakın mesaj atıp kendinizi küçük düşürmeyin. İmalı mesajlar atmanız ona kendisini kötü hissettirmez, aksine siz eski sevgilisinin yakasına yapışan biri olarak anılırsınız.

5. Sosyal paylaşım sitelerine imalı sözler, şarkılar ya da şiirler yazmayın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git