Erkekleri Kaçıran Kadın Davranışları

Erkekleri Kaçıran Kadın Davranışları
10 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.235 kez okundu.

Son zamanlarda sevgilinizin sizden uzaklaştığını mı düşünüyorsunuz? Genel olarak erkekler çok fazla sıkıntıya gelememektedir ve bundan dolayı kendilerini mutlu hissettirecek kadınlara ihtiyaç duymaktadır.Hatta bazı kadın davranışları vardır ki, erkekler nasıl kaçacaklarını şaşırırlar.Peki nedir bu hareketler?Belki farkında olmadan sizde bu hataları yapıyor olabilirsiniz…

Sinirli kadın:Her şey ters gittiğinde de yüzünüzün gülmesini isterler. Hayata karşı özgüveniniz varsa, o da size güvenecektir. Onunla sıkıntılarınızı paylaşmanızda elbette yanlış bir şey yok. Fakat gün içinde ters giden olayların acısını ondan çıkarırsanız, bu yanlış olur! Sinirlenmek yerine, soru sormayı ve anlaşmayı deneyin.

Oturan kadın:Erkekler televizyonun karşısında kanepe keyfi yapmayı çok severler. Fakat kendi kendine plan yapabilen ve onu bu planlara dahil edebilen kadınları daha çok severler. Her şeyi sormadan kendi karar verebilen ve onu uygulayabilen kadın baskındır. Aslında idare edilmeyi ve harekete geçirilmeyi seviyorlar.

Yalan söyleyen kadın: Kendileri ‘profesyonel yalan’ konusunda pek başarılı olamadığı için bu onların zayıf noktasıdır. Söylediğiniz her şeye inanabilmek isterler.Her ayrıntının doğru olduğunu bilmek zorundadırlar ve yalan söylerseniz bunu kolay kolay anlayamazlar.Bu yüzden dürüst olmanıza muhtaçtırlar.

Erkek gibi davranan kadın:Onunla erkek arkadaşlarıyla olduğu gibi konuşmayın. Sizi daima peri prenses olarak görmek istiyor. Ağzınızdan çıkan en ufak kaba sözcük büyüyü bitirebilir.

Sadakatsiz kadın:Buna hiçbir insan dayanamaz. Fakat burada sadakat kavramını incelememiz gerekiyor.Erkekler yersiz samimiyetten, sürekli arayan erkek arkadaşlardan da hoşlanmazlar. Kendi pozisyonları için yedeklerin olduğunu düşünmek istemezler.

Bakımsız kadın:Canınız o gün uzun uzun süslenmek istemese bile, saçlarınız temiz, yüzünüz canlı görünmeli. Kıyafetleriniz uyumsuz ve alakasız olmamalı.Bir atkuyruğu, bir rimel ve hafif bir allıkla durumu kamufle edebilirsiniz.

Somurtan kadın:Sürekli somurtmanız onun da enerjisini alacaktır. Dolayısıyla sizden kaçmak isteyecektir. Erkekler sıkıntıya gelemez. Hayatlarını kolaylaştıran şeylerin peşinden giderler. Bu yüzden teknoloji severler.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git