Değişik Saç Stilleri

Değişik Saç Stilleri
1 Mart 2017 tarihinde eklendi, 322 kez okundu.

Güzellik sektöründe gün geçmeden yeni bir akım kendini gösteriyor ve kitleleri peşinden sürüklemeye başlıyor. Kozmetik ve moda sahnesinde yepyeni bir trend olarak doğan kulak makyajı ise podyumlarda rüştünü ispatladıktan sonra festival ve partilerin de vazgeçilmez uygulamalarından birisi olacağa benziyor.

Küpelerin sıradan ve tekdüze görüntüsü yerine estetik ve dikkat çekici bir alternatif olarak doğan kulak makyajı, göz alıcı görünmek isteyenlerin sosyal ortamlarda yeni dikkat çekme uygulaması olarak da görülebilir.

Dövme motifleri, piercing ve gösterişli küpeler yerine acısız ve ışıl ışıl bir görünüm sunan kulak makyajı cilde alerji yapmayan parlak boyalarla yapılıyor. Kulaklarınızı yıkadığınızda kolayca çıkan bu boyalarla kulaklarınızı renkli ve havalı bir şekilde boyayabilirsiniz. Özellikle metalik renklerin moda olduğu kulak makyajında ayrıca simli ve ışıldayan neon renkler de sıkça tercih ediliyor.

Fantastik Hollywood sahnelerinden fırlayan bu akım ile kulağın dış bölgesi ve kulak memesini dilediğiniz şekilde boyayabilir ve bakışların hedefi olabilirsiniz. Kulak makyajı elbette günlük hayatta kullanmak için fazla abartılı bir uygulama olduğu için bu makyaj tekniğini özel açılış ve partilerde, festival, şenlik ve panayır gibi sosyal ortamlarda kullanmak daha doğru.

Kulak makyajı uyumlu renkte kıyafetlerle birlikte çok daha dikkat çekici hale gelebiliyor. Kulak makyajında kullanılan aynı renkte boya ile sade küpeler takarak görünümünüzü daha görkemli bir hale getirebilirsiniz. Kulak makyajında dikkat etmeniz gereken konulardan biri yüzünüze uygulayacağınız makyajın kulak makyajı ile uyumlu olması. Ayrıca kulak makyajında abartıya kaçmayı düşünenler için yüz makyajını daha sade tutmak da kulak makyajını daha çekici hale getirebilir.

Metalik renkler kulak makyajında en çok tercih edilen tonlar olarak öne çıkıyor. Gümüş ve altın tonlarını kulağınızda kullanarak modern bir stilde giyinebilir ve partilerin dikkat çeken görünümüne kavuşabilirsiniz. Kulak makyajı için saçlarınızı kulaklarınızın arkasına atacak şekilde açık bırakmak veya saçlarınızı toplamak önemli. Krem şeklinde farlar bu makyaj için en uygun malzemelerden biri. Kulakta uzun süre kalan bu makyaj ile siz de yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve partilerin aranılan yıldızı olun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git