Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır
2 Mart 2017 tarihinde eklendi, 329 kez okundu.

Yüz dolguları yüze enjekte edilen ürünlerden biridir. Bazı yüze enjekte edilen ürünler kasları gevşetir, yani kırışıklık altındaki kas tonusunu serbest bırakır (kasın kasılmasını engeller). Yüz dolgusu ise sentetik veya doğal madde kullanılarak kırışıklıkları doldurur.

Dolgu maddeleri kalıcı veya geçici olabilir.Kalıcı dolgu; adından da anlaşılacağı gibi, kalıcı sonuçlar sağlar, bu, sonuçlarla sürekli yaşamanız anlamına gelebilir. Ya da kalıcı olmayan dolgular ile dayanıklı ve uzun ömürlü sonuçlar alabilirsiniz, sonrasında vücudunuz dolgu maddesini metabolize eder ve sonuç kaybolur.

Yüz dolguları, farklı malzemelerle yapılmış olsalar da, tedavi sonrasında hemen görünebilir sonuçlar elde etmeyi hedeflerler.¹ Ayrıca, yüzde belirli noktalara dolgu enjekte ederek invaziv ve pahalı yüz-lifting cerrahisinden kaçınarak benzer sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yüz dolgularının yaygın çeşitlerinden biri Hyaluronik Asit (HA) yüz dolgularıdır. HA yüz dolgusu, ihtiyaç duyulan nemi cilde geri kazandırmak, yaşlanma belirtilerini azaltmak ve cilt kalitesini artırmak için cilt içine doğrudan enjekte edilen doğal dolgu maddeleridir.1Zamanla kaybolan hacmi cilde geri kazandırarak ya da var olan hacmi artırarak kendinize daha çok güvendiğiniz bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git