Akustik tedaviden sonra

Akustik tedaviden sonra
9 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.054 kez okundu.

akustik tedaviden sonraAKUSTİK TEDAVİDEN SONRA

Bölgesel bir incelme sağlamak istiyorsak başvuracağımız yöntem tabii ki akustik tedavidir. Bu yöntem sırasında ses dalgaları yardımıyla pürüzsüz bir cilt elde edebiliriz. Ve bu görüntümüz hep kalsın isteriz. Bunun için de araştırmalar yapıp akustik tedaviden sonra ne yaparsak eski, kötü görüntümüze dönmeyiz diye düşünürüz. Karşımıza birçok seçenek çıkar. Bunlardan biraz bahsedecek olursak: Öncelikle sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklarımız varsa tamamen bırakmalı bunların yerine zamanımızı doldurmak için spor yapabiliriz. Doğayla ne kadar iç içe olursak bu bizim için o kadar sağlıklıdır. Çünkü doğada olduğumuzda içimizde sürekli bir hareket etme isteği olur, daha dinç bir bünyede kalırız. Koşmak, zıplamak, yüzmek, ağaçlarla ilgilenmek bizleri kötü alışkanlıklardan uzak tutacaktır. Solunum sayesinde besinleri yaktığımız için ağaçların bol bulunduğu ortamda kalmak her zaman daha etkili kilo vermemize yardımcı olacaktır. Çünkü ağaçlar oksijen ürettiğinden en temiz nefesi doğayla iç içeyken almış oluruz. Akustik tedaviden sonra bu saydıklarımız gibi belli başlı şeylere dikkat ettiğimiz takdirde yine kilo almaktan korunmuş olacağız.,

KENDİMİZLE BARIŞ- AKUSTİK TEDAVİ

Birçok bayan kilo probleminin olduğundan yakınıp bu sorundan kurtulmak için çeşitli yollara başvurur. Bazen kilo verdirici bitkisel çaylar içerler, bazen de diyete başlayacağım derken daha fazla kilo alıp vazgeçerler. Bazı insanlar ise eczanelerden veya hiç güvenilir olmayan internet sitelerindeki reklamlara aldanıp, kilo vermeyi hap içme yoluyla yapacaklarını zannederler. Bu çok tehlikelidir. Diyet yapacağım deyip de başarılı olamayan kişiler genellikle bu işi sonralara erteleyip, önüne konan her şeyi yiyen insanlardır. Birçok bayan spor salonlarına yazılıp, birkaç gün sonra gitmeyi bırakırlar. Çünkü onlar her şeyin, hemen olmasını isterler. İlk spor yaptıkları zaman hemen tartılır, acaba kaç kilo vermişim diye bir umut içerisine girerler. Kilo vermek zannedilen gibi çok zor bir iş değildir ve kendisine güvenen her iradeli insan kilo verebilir. Kilo verdikten sonra kendimizle daha barışık bireyler oluruz. Giydiğimiz her şeyi kendimize yakıştırırız. Bu da bizim daha mutlu ve özgüven sahibi insanlar olmamıza yardımcı olur.

AKUSTİK TEDAVİ YORUM

Hamilelik dönemi geçirdikten sonra formumu iyice kaybetmiş, kendimi tamamen salmıştım. Yakın çevremden de çok kilo aldığıma dair söylemler durunca iyice üzülüyor, işi inada bindiriyordum. Bu görüntümden kurtulmak için hemen bir şeyler yapmam gerekiyordu. İnternetten, doğum sonrası yapılabilecek diyetlere bakmıştım ancak bir sonuç elde edememiştim. Bir diyetisyene başvurup, birkaç ayda aldığım kiloları geri vermiştim. Ama şimdi de bacaklarımda, basen kısmında, arka kısımda, üst kollarda sarkıklara benzeyen ama aslında selülit olan kötü görüntüyle uğraşmak zorundaydım. Çevremden birilerine sorduğumda bana birkaç krem tavsiye ettiler. Ama ben kimyasalları kullanmaktan yana olan biri olmadığım için bu çözüm yolunun bana göre olmadığını söyledim. İkinci bir çözüm yolundan bahsettiler: Akustik tedavi. Bu tedavi ses dalgalarını kullanarak belirli bölgelerdeki selülitlerden kurtulmamıza yardımcı oluyormuş. Son derece de sağlıklıymış. Akustik tedaviyi biraz daha araştırdım ve bir doktora başvurdum. Birkaç seans gidip geldikten sonra bir değişim olduğu belli olmaya başlamıştı. Ben hem kısa sürede bu kötü görüntüden kurtulmuş oldum hem de çok memnun kaldım.

Etiketler:

Akustik tedaviden sonra Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Shasa N. dedi ki:

    Curi-Curi Akustik via

Sayfa başına git