AKUSTİK TEDAVİ İÇİN NELER GEREKLİDİR

AKUSTİK TEDAVİ İÇİN NELER GEREKLİDİR
7 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 895 kez okundu.

akustik tedavi icin gerekenlerAKUSTİK TEDAVİ İÇİN NELER GEREKLİDİR

Bölgesel bir zayıflama çeşidi olan akustik tedavi için belli niteliklere sahip olmamız, belli sorunları yaşamamız lazımdır.

Akustik tedaviye başlarken: Akustik tedavi işlemini başlatmadan önce vücudumuzun yağ oranını belli bir seviyeye düşürmemiz şarttır. Akustik tedavi bölgesel olarak zayıflamayı sağladığından diğer bölgelerimizde olan fazla yağlar bu tedavinin vücudumuzda kendini belli etmesini geciktirir. Bu yüzden akustik tedavi yöntemine başvurmadan önce belirli bir süre diyet yapmalı, spor salonlarına gitmeliyiz. Gereken kiloya düştükten sonra yapılan akustik tedavi kendini vücudumuzda daha belirgin hale getirir, kıvrımlarımızı ön plana çıkarır.

Akustik tedavi için ne kadar süre gereklidir: düzenli olarak seanslara gittiğimiz takdirde 5-6 hafta sonra gözle görülür bir düzelme elde ederiz. Seans süreleri 1 saati geçmez, biz de çok yorulmamış oluruz.

Akustik tedavi sırasında ek olarak yapılanlar: akustik tedavi özellikle basen bölgesinde, selülit giderimi için yapıldığından vücuda ses dalgaları verildikten sonra çeşitli masajlar yapılır. Bu masajlar sayesinde daha kalıcı çözümler elde edilir, kan dolaşımı hızlanmış olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git