Sevgilinize Sevginizi Göstermenin Yolları

Sevgilinize Sevginizi Göstermenin Yolları
13 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 958 kez okundu.

İlişkilerde bazen en büyük sorun sevginin sadece sözlerle hissettirilmeye çalışılmasıdır. Sözcükler bazen aşkınızı anlatmak için yeterli olmayabilir ve partnerinizden ”Sadece seni seviyorum demekle, bu ilişki yürümez.” gibi sevimsiz cümleler duyabilirsiniz. Sağlıklı bir ilişki için çoğu zaman yaptığınız şeyler, söylediklerinizden daha fazla önemli olabiliyor. İşte sevginizi göstermenizi sağlayacak yollar…

Her insan önemsendiğini hissetmek ister. Partnerinizle paylaştığınız zaman içerisinde sürekli telefonla ya da dikkatinizi dağıtacak diğer şeylerle ilgilenmeniz, onun kendisini önemsi hissetmesine neden olabilir. Sevdiğiniz kişiyle geçirdiğiniz zamanlarda mümkün olduğunca  onunla ilgilendiğinizi göstermeniz gerekir.
Erkekler, onlar için yemek hazırlanmasından çok hoşlanırlar ve kendilerini özel hissederler. Yani erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Romantik bir akşam yemeği ile ilişkinizi canlı tutabilir, partnerinize kendisini önemsediğinizi hissettirebilirsiniz.
Uzun süreli ilişkilerde ya da evliliklerde bir süre sonra çiftler kendisine eskisi gibi özen göstermemeye başlar. Bu çiftlerin ilişkilerinde ters giden birşeyler olduğunu düşündürebilir. Kendinize özen göstermeniz hem sizi, hemde partnerinizi mutlu edecektir.
Partnerinize herzaman yanında olduğunuzu, ve her türlü kararına saygı duyduğunuzu hissettirmeniz gerekir. Onu takdir etmekten, cesaretlendirmekten vazgeçmeyin.
Kendinizle ilgili her türlü şeyde, partnerinizin fikrini alın. En basit, bir yere gitmek için hazırlanırken, onun düşüncelerini sorun. Bu basit şey karşınızdaki insana kendisini önemli hissettirecektir.
Partnerinizin sizin için yaptığı ufak şeyler için bile teşekkür etmeyi ihmal etmeyin.
Sarılmak bazen seni seviyorum demekten çok daha önemlidir. Partnerinize sarılarak, ne kadar huzurlu bir ilişki yaşadığınızı ona hissettirin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git