Sağlıklı Atıştırmalıklarla Kilonuzu Koruyun

Sağlıklı Atıştırmalıklarla Kilonuzu Koruyun
26 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 951 kez okundu.

Atıştırmalık deyince akıllara hemen, hem sağlığımıza zararlı, hem de kilo yapan yiyecekler geliyor. Aslında gece bile yeseniz size bir zararı dokunmayacak olan birçok atıştırmalıklar var desek? Bu sağlıklı atıştırmalıklar açlığınızı bastırırken, düşük kalorili olmaları nedeniyle kilo almanızı önlüyor.

Bitter Çikolata:

Bitter çikolata tatlı krizinizi bastıracak muhteşem bir tercih olacaktır. %70 kakao kakao içeren bu tatlı atıştırmalığın kalorisi oldukça düşüktür.

Kuru İncir:

Açlığınızı bastıracak en iyi tercihlerden biri ise kuru incirdir. Bir parça peynir ve 2-3 adet kuru incirle açlığınızı bastırabilir, hemde kilonuzu koruyabilirsiniz.

Patlamış Mısır:

Abur cuburların en keyifli ve en lezzetli olanlarından biri hiç şüphesiz patlamış mısırdır. Az yağlı ve az tuzlu patlatılan mısır sağlıklı atıştırmalara lezzetli bir alternatiftir.

Meyveli Yoğurt:

Süzme yoğurt içine, mevsim meyveleri ekleyerek, lezzetli ve doyurucu bir ara öğünle kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

cheap cialis 20mg, Tadalafil For Women. Online Drug Store, Guaranteed Shipping. and other. Best medications for real men!
Online Canadian Pharmacy Store! Generic Name Zoloft . Free Delivery, generic zoloft Australia.
average cost for abilify anonymous name of generic lexapro go Unlike a local end administration, generic zoloft sertraline pdr phonograph units are built 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git