Kadınların Dikkatini Cezbeden Erkek Özellikleri

Kadınların Dikkatini Cezbeden Erkek Özellikleri
19 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.802 kez okundu.

Kadınların bir erkekte aradığı özellikler muhakkak ki kadından kadına değişkenlik gösterebiliyor. Ancak bazı özellikler var ki, tüm kadınların dikkatini çekiyor. Bu özelliklerin ne olduğu hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz?

SES TONU
Tok sesli, erkeksi bir sese sahip olan erkekler, kadın zihninde güvenle özdeşleştiriliyor. Dahası, karizmatik de bulunuyor. Öyle, dublaj sanatçısı gibi bir sese sahip olmanız gerekmiyor ama sesinizi doğru kullanmaya çalışmanın belki bir yararı olabilir. Sonuçta, Barry White gibi bir sese sahip olmayı kim istemez ki…

KUSURLAR
Kadınlar, bebek suratlı, temiz yüzlü erkekler yerine; yüzünde belirgin bir yara izi taşıyan erkekleri tercih ediyor. Zira bu izi; o erkeğin, cesur, mücadeleci, atak olduğuna yorumluyorlar. Kimse kusursuzu aramıyor. Yani artık, saçınızla kapatmaya çalıştığınız, kaşınızdaki dikiş iziyle gurur duyabilirsiniz.

GÖRÜNÜM
Bunu bilmek sizi ne kadar memnun eder bilmiyoruz ama, yapılan araştırmalara göre, kadınlar artık maço görünümlü erkeklere bayılmıyor. Asthon Kutcher gibi dolgun dudaklı, elmacık kemikleri çıkık, feminen erkekleri beğenenlerde artış görülüyor. Yani artık, daha erkeksi görünmek için sakal bırakmanıza gerek yok.

ESPRİ ANLAYIŞI
Trafikte homurdanan, kolayca öfkelenen erkeklerdenseniz, kadınlar nazarında ilgi görmeniz zor… Çünkü kadınlar, neşeli, esprili, hayata pozitif tarafından bakan, uzlaşmacı erkeklerden hoşlanıyor. Bu tarz bir erkeğin, hoşlandığı kadını prenses gibi el üstünde tutacağına, incitmeyeceğine inanıyorlar ve o erkeklere şans veriyorlar.

RENKLER
Kadınlar artık rengarenk olmaktan utanmayan erkeklerden hoşlanıyor. Özellikle kırmızı renk, kadınlar tarafından çekici bulunuyor. Yani, kırmızı polo tişörtlerle ortalıkta boy göstermenin tam vakti!

Etiketler:

Kadınların Dikkatini Cezbeden Erkek Özellikleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. asu dedi ki:

    bence bi çoğu geçerli değil

Sayfa başına git