Gizli Makyaj Sırları

Gizli Makyaj Sırları
20 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.543 kez okundu.

Mükemmel makyaj için profesyonel olmanıza gerek yok… Bugüne kadar bilmediğiniz birkaç taktikle kusursuz makyaj yapabilirsiniz. Aynanın önünde uzun süre geçirmeden, 5 dakikada muhteşem bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacak birkaç tüyolar…

Plastik Kaşık Mucizesi:

Plastik kaşıkla, makyajın ne alakası var dediğinizi duyar gibiyim. 🙂 Alt kirpiklerinize rimel sürerken, kirpikleriniz üstte kalacak şekilde plastik kaşığı gözünüzün altına koyun, rimelinizi kirpiklerinize bu şekilde uygulayın. Bu küçük taktikle hemkirpiklerinizde topaklanma olmayacak, hem göz altlarınıza rimel bulaşmayacak, hem de makyajınız daha doğal görünecektir.

Kusursuz Göz Makyajı:

Far sürmek el becerisi ister, fikrini ortadan kaldıracak muhteşem bir tüyo veriyoruz. Her iki gözede aynı makyajı yapmak bu taktikle çok kolay olacak. Göz çukurlarına aynı eğimle bant yapıştırın ve farınızı sürün, bantları çıkarın. Böylelikle gözlerinize aynı şekilde, biri birinden daha uzun ya da kısa olmadan kolaylıkla makyaj yapabilirsiniz.

Sıcak Kirpikler:

Kirpik kıvırıcınızı kullanmadan önce fön yardımıyla biraz ısıtın. Sıcaklık kirpiklerinizin daha kıvrık durmasına ve uzun süre şeklinin bozulmamasını sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git