Eyeliner Çekmenin Püf Noktaları İncelikleri

Eyeliner Çekmenin Püf Noktaları İncelikleri
20 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.547 kez okundu.

Son yılların en trend makyaj stillerinin ayrılmaz bir parçası olan eyelinerın, gözleri çok daha çekici yaptığı tartışmasız bir gerçektir. Ancak eyelinerı düzgün çekmek gerçekten zor iş, tabii püf noktalarını bilmiyorsanız… Çarpıcı bakışlara sahip olmak için yapacağınız şey çok basit.

Eyeliner Çekmenin Püf Noktaları:

Eyelinerınızı çekmeden önce başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar küçük noktalar koyarak işaretleyin. Dha sonra işaretleri takip ederek eyelinerınızı çok daha kolay ve düzgün bir şekilde sürebilirsiniz.
Düzgün bir eyeliner için elinizin sabit durması çok önemlidir. Eğer eliniz titriyorsa, öncelikle dirseğinizi bir yere sabitleyin ve dikkatli bir şekilde yavaşça eyelinerınızı çekin.
Bildiğiniz gibi, kalem, likit, krem gibi eyeliner seçenekleri var. Önemli olan size en uygun olan ve en rahat sürebildiğiniz çeşidini bulmaktır.
Eyelinerı sürmeye başladığınızda daima ince bir çizgi çekerek başlayın. Yavaş yavaş kalınlaştırdığınızda hata payı daha az olacaktır.
Eyeliner hata yapmaya çok açık bir uygulamadır ve hata düzeltilirken bütün gözünüze bulaşabilir. Bunu engellemek için fazlalıkları kulak çubuğu ile kolaylıkla alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git