Erkeklerin İlgisini Çeken Kadın Davranışları

Erkeklerin İlgisini Çeken Kadın Davranışları
23 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.066 kez okundu.

Kadınlar için genellikle dikkat çekici bir görünüşe sahip olmak oldukça önemlidir. Erkeklerin kadınlarda ilk başta ilgisini çeken 6 özellik var. Hanımlar bu 6 detaya dikkat ettiğiniz takdirde bütün gözler heran üzerinizde olacak.

Gözler:

Vücudunuzun en dikkat çeken yerlerinin başında gözler gelir. Bunun için kaş ve kirpik bakımınıza dikkat ederek makyajsız bile bütün ilgiyi üzerinizde toplamanız kaçınılmaz olur.

Saçlar:

Hangi kıyafeti giyerseniz giyin bakımlı ve doğru model verilmemiş saçlarınız varsa hiç şansınız yok hanımlar. Saç bakımı, doğru saç rengi ve modeli en önemli faktörlerden biridir. Erkekler genellikle dolgun görünümlü uzun saçlardan hoşlanıyorlar. Yüz tipinize uygun bir kesimle saçlarınız olduğundan daha dolgun ve bakımlı gözükecektir.

Ses Tonu:

Ses tonunuza yansıyan enerji erkeklerin oldukça dikkatini çekiyor. Yüksek ve tok bir ses tonu sizi oldukça çekici gösterecektir.

Orantılı Vücut:

Erkekler, kadınlarda bel ve kalça oranına çok dikkat eder. Belinizin kalçalarınızdan ince olması gerekiyor. Erkeklere göre orantılı vücudun tanımı bu… Düzenli yapılan bel inceltici hareketler işinize yaracaktır.

Doğallık:

Kadınlar olarak genellikle abartıyı severiz. Fakat şu bir gerçek erkekler doğallıktan yana. Takma kirpikler, lensler, aşırı uzun tırnaklar erkeklerin hoşlanmadığı detaylar arasında.

Cilt:

En güzel giysiniz cildinizdir. Pürüzsüz bir cilt erkeklere çok çekici geliyor. Vücut peelingleri ve nemlendirici kremlerle cilt bakımınıza biraz daha dikkat etmenizde fayda var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git