Ağlayan Erkekler

Ağlayan Erkekler
23 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.304 kez okundu.

Erkekler genelde güçlü görünürler, içlerinde fırtınalar kopar ama pek belli etmezler. Bu yüzden erkekleri anlamakta zorlanırız. Kendileriyle ilgili ip uçları vermekten çekinirler. Fakat erkeklerin ağlama şekli nasıl bir karaktere sahip olduklarını anlatıyor. Nasıl biri olduğundan emin olamadığınız kişileri bu şekilde kolaylıkla tanıyabilirsiniz.

Gizli Saklı Ağlıyor:

Bu tipteki erkekler duygularını belli etmekten oldukça çekinirler. Ne zaman ne düşündüklerini anlamak zordur. Karşısında ki insana karşı sürekli bir koruma iç güdüsüne sahiplerdir. Ağızlarından cımbızla laf alınır. Onun sizin yanınızda rahat olması tamamen size bağlı.

Sinirden Ağlıyor: 

Hırslı yapıya sahip bu tip tipte ki erkekler, genelde duygusallıktan uzaklardır. Sinirlendikleri zaman gözleri hiçbir şey görmez ve duygularını ifade etmekte zorlanırlar. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda sakinleşmesi için ona zaman verin ve ağladığını görmezlikten gelin. Onu ağlarken görmeniz hoşuna gitmeyecektir.

Ağlamaktan Çekinmiyor:

Film izlerken, duygusal bir an yaşarken ya da müzik dinlerken ağlamaktan çekinmeyen erkek tipi, en makbul olanıdır. Genelde evcimen olurlar. Duygularını rahatlıkla ifade ederler, ayrıca empati yapma

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git